Старша віце-президентка Visa назвала криптовалюти «новим золотом»

30 вересня 2021, 18:05Новини222

Этот материал также доступен на русском

Але вони не стануть масовим засобом платежу, тому що це не дуже ліквідний актив

  • Посилання скопійованоlink copied

Криптовалюти в теперішній формі — це «нове золото», засіб для збереження та інвестування. Але вони не стануть масовим засобом платежу, тому що це не дуже ліквідний актив. Так вважає Віра Платонова, старша віце-президентка і регіональна менеджерка Visa в Україні, Грузії, країнах СНД і Південно-Східної Європи.

Банки в очікуванні «зеленого світла»

В Україні вже підписали закон про легалізацію криптовалюти, і ми плануємо зайти в країну з усіма технологіями за цією темою, зазначила вона. Коли Нацбанк дасть «зелене світло», в основних гравців з’явиться можливість увійти в Україну, а у банків — широко працювати з криптовалютами.

«Я очікую геометричного зростання кількості легальних операцій з криптовалютою. Напевно, всі основні банки на ринку почнуть так чи інакше співпрацювати з криптобіржами. Також в рази покращиться клієнтський досвід з купівлі/продажу криптовалюти і розрахунки цифровими грошима», — поділилася Віра Платонова.

За перше півріччя за картками Visa у світі пройшли операції, пов’язані з криптовалютними гаманцями, на суму близько $1 млрд.

Чи стануть криптовалюти засобом платежу

«Можливо криптовалюта в теперішній формі — це певне „нове золото“. Адже це, імовірніше, засіб для збереження та інвестування. Можна покласти криптовалюту на кілька років і дивитися на динаміку зростання. Як інвестиції у нерухомість або блакитні фішки. Але ми ж не платимо золотом кожен день», — пояснила Віра Платонова.

Вона не вважає, що криптовалюта стане масовим засобом платежу, тому що це не дуже ліквідний актив. Водночас Visa співпрацює з низкою організацій та урядів з питань розвитку та впровадження цифрових валют.

«Наприкінці літа наша компанія працювала з 54 криптокомпаніями, які дозволяють витрачати нові цифрові валюти на споживчі цілі. Також ми співпрацюємо з криптоплатформами за картковими програмами, які полегшують конвертацію та оплати в цифрових валютах», — зазначила старша віце-президентка Visa.

Джерело: Мінфін

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро