За кордоном

США готують ще один пакет допомоги Україні на 800 млн доларів, — CNN

20 квітня 2022, 11:42Новини312

Этот материал также доступен на русском

Деталі останнього пакету все ще обговорюються та можуть змінитися. За словами одного високопосадовця адміністрації, новий пакет може бути схвалений протягом наступних 36 годин

  • Посилання скопійованоlink copied

Сполучені Штати готують ще один пакет військової допомоги Україні на суму 800 млн доларів, повідомляє CNN із посиланням на трьох високопосадовців адміністрації президента США та двох джерел, знайомих із планом, констатує “НВ”.

За їхньою інформацією, деталі останнього пакету все ще обговорюються та можуть змінитися. За словами одного високопосадовця адміністрації, новий пакет може бути схвалений протягом наступних 36 годин.

Інший представник адміністрації сказав, що терміни не зафіксовані, і це може статися найближчими днями. Він зазначив, що розмір пакету також може змінитись «в останню хвилину».

За даними медіа, адміністрація Байдена працює над тим, щоб якнайшвидше надати Україні допомогу в забезпеченні безпеки, оскільки там вважають, що війна перебуває в критичній стадії.

Повідомляється, що продовження допомоги США може мати значення, коли Росія почне більш агресивний наступ на сході України, заявили треті представники адміністрації.

Як стверджує CNN, більш відкрита місцевість (степ — прим.) у цьому регіоні сприяє використанню артилерії та систем дальньої дії, тому адміністрація Байдена зробила ставку на швидке розгортання таких систем у міру того, як бойові дії переміщуються з Київської області на Донбас.

Раніше Байден заявив, що планує направити в Україну більше артилерії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога