Шкільний спортмайданчик у Володимирі покращать за 15 мільйонів – деякі ціни погано вразили

12 вересня 2023, 09:39Новини140

Этот материал также доступен на русском

Враховуючи воєнний стан в Україні, за 15 млн грн можна придбати 125 штук DJI Mavic 3 Fly More Combo або 36 пікапів для ЗСУ.

  • Посилання скопійованоlink copied

Ліцей №5 імені Анатолія Кореневського Володимирської міської ради Волинської області 6 вересня за результатами тендеру замовив ПП «Спортелітбуд» капітальний ремонт спортивного майданчика за 15 млн грн. Про це, як пишуть “Наші гроші”, повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця року фірма повинна влаштувати огородження спортивного майданчика, футбольне, баскетбольне і волейбольне поля, туристичну доріжку, майданчик для тренажерів, доріжки з бруківки та мережі зовнішнього освітлення футбольного поля та спортивних майданчиків.

У підсумковій відомості ресурсів 1,95 млн грн припадає на мінеральну основу ЕКО 30 мм по 17 237 грн/т. Нам вдалося знайти цементну стяжку для підлоги Баланс «ЕКО 30», що може бути мінеральною основою ЕКО 30 мм, за 4 770 грн/т.

Зелена штучна трава (монофіломент) висотою 50 мм без марки і виробника коштує 689 грн/кв. м. На ринку зі схожими характеристиками її можна придбати за ціною від 515 до 537 грн/кв. м. У складі тендерної пропозиції «Спортелітбуд» надав довідку, що для футбольного поля буде використовувати штучну траву Italgreen Lesmo 3S. Відкритих цін в Україні знайти не вдалось.

Секції огорожі розміром 2030х2500 мм, діаметром 5+2х6мм і розміром осередку 50х200 мм коштують 2 800 грн/шт. Наразі в інтернет-магазинах їх можна знайти трохи дешевше – по 1 643–2 066 грн/шт.

Тенісний стіл врахували по 42 000 грн/шт. В «Епіцентрі» вуличні тенісні столи можна придбати за ціною від 17 500 до 32 000 грн/шт. Крім того, наявність тенісного столу не передбачена проєктною документацією – робочим проєктом, розробленим головним інженером проєкту ФОП Яцишиним Ігорем Івановичем.

Враховуючи воєнний стан в Україні, за 15 млн грн можна придбати 125 штук DJI Mavic 3 Fly More Combo або 36 пікапів для ЗСУ.

«Спортелітбуд» отримав підряд без конкуренції, оскільки на відкриті торги більше ніхто не прийшов. Для участі треба було надати виконаний не раніше 2021 року аналогічний договір з влаштування (монтажу) поліуретанового покриття та штучної трави. Обов’язковою умовою є наявність в учасника досвіду виконання робіт як з влаштування поліуретанового покриття, штучної трави, так і базового шару (мінеральної основи) типу «Conipur J base». Крім того, учасник мав здійснити виїзд на об’єкт Замовника та провести необхідні заміри, визначити обсяги, види та етапи виконання необхідних робіт. Факт виїзду мав підтверджуватися довідкою або актом з описом проведеного обстеження за підписом представника закладу.

Підприємство «Спортелітбуд» зареєстроване 2009 року в житловому будинку в Луцьку. Директором фірми з 8 серпня 2023 року є Cергій Олексійович Рудюк, а власником – колишній директор Володимир Петрович Рудюк, президент Федерації легкої атлетики Волинської області, віце-президент Федерації легкої атлетики України і голова комісії спортивних споруд.

Загалом із 2016 року «Спортелітбуд» отримав підрядів на 242 млн грн, найбільше – в Департаменту молоді та спорту Луцької міської ради.

Директором Ліцею №5 є Ірина Костюк.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна