Розширено види діяльності Дія Сіті для ІТ-компаній: рішення Уряду

25 квітня 2022, 17:38Новини347

Этот материал также доступен на русском

Уряд визначив види діяльності, здійснення яких стимулюється шляхом створення правового режиму Дія Сіті.

  • Посилання скопійованоlink copied

Відповідно до пункту 12 частини четвертої статті 5 Закону “Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні” Уряд визначив види діяльності, здійснення яких стимулюється шляхом створення правового режиму Дія Сіті.

Відповідна постанова від 19 квітня 2022 року № 467 набрала чинності 20 квітня, зазначає Юрліга.

Згідно з пунктом 12 частини четвертої статті 5 Закону “Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні” видами діяльності, здійснення яких стимулюється шляхом створення правового режиму Дія Сіті, є також інші види діяльності, визначені Кабінетом Міністрів у порядку, встановленому Законом “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”.

Згідно з урядовою постановою № 467 це:

  • розробка, запровадження та технологічна підтримка продуктів і рішень міжнародних карткових платіжних систем;
  • виробництво та реалізація електронних компонентів і плат, комп’ютерів і периферійного устатковання, обладнання зв’язку, інструментів і обладнання для вимірювання, дослідження та навігації, оптичних приладів і фотографічного устатковання для використання в оборонній (безпековій), промисловій та побутовій сфері;
  • надання в користування потужностей з обробки та зберігання даних у сфері інформатизації (обчислювальна інфраструктура) у вигляді хмарного (віртуального) дата-центру, ресурсів віртуальної інфраструктури, надання послуг зі зберігання та обробки інформації з використанням функціональності ліцензійного програмного забезпечення, а також надання інфраструктури для зберігання та обробки даних і розміщення (хостингу) комп’ютерного обладнання в центрі обробки даних.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні