Рахункова палата хоче увійти до Європейської палати аудиторів

4 травня 2022, 16:06Новини246

Этот материал также доступен на русском

Швидка процедура розгляду заявки дозволить якнайшвидше розпочати інтеграційні процеси та спільну реконструкцію нової України.

  • Посилання скопійованоlink copied

Рахункова палата хоче отримати статус спостерігача в Контактному комітеті вищих органів аудиту країн Європейського Союзу та увійти до Європейської палати аудиторів.

Про це заявив голова Рахункової палати Валерій Пацкан, зазначає FinClub.

«Зважаючи на інтенсивний процес євроінтеграції України, я звертаюсь до всіх шановних членів Контактного комітету ЄС включити Рахункову палату до мережі кандидатів вищих органів аудиту та потенційних кандидатів у члени ЄС та надати нам право участі у засіданнях Контактного Комітету ЄС в якості спостерігача. Ми з усією відповідальністю ставимося до цього статусу. Рахункова палата повинна стати 28-м членом Європейської палати аудиторів», – сказав він.

Голова Рахункової палати заявив, що швидка процедура розгляду заявки дозволить якнайшвидше розпочати інтеграційні процеси та спільну реконструкцію нової України.

«Нам усім важливо, аби неоціненна допомога, що надходитиме Україні після нашої перемоги, адмініструвалась у повній відповідності до політики та процедур ЄС та міжнародних стандартів прозорості та підзвітності», – додав Пацкан.

За його словами, Рахункова палата є важливим органом та елементом системи управління публічними фінансами та ефективним інструментом парламентського контролю, що наразі адаптує діяльність у відповідності з INTOSAI та кращими європейськими практиками.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?