Пул активів «Родовід банку» буде виставлений на аукціон 1 червня

17 травня 2021, 13:43Новини170

Этот материал также доступен на русском

Початкова ціна лоту – 70,8 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону. Участь у них можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить на продаж на відкритому електронному аукціоні пул активів АТ «РОДОВІД БАНК», що перебуває в ліквідації. Торги пройдуть 1 червня 2021 року в системі Prozorro.Продажі., – повідомляє ФГВФО.

До пулу активів увійшли понад 90 прав вимоги та майнових прав за кредитами, укладеними з суб’єктами господарювання, більше 440 позицій дебіторської заборгованості та майнових прав за дебіторською заборгованістю, майнові права за векселем тощо. До забезпечення увійшли різні активи, розташовані в багатьох регіонах України. Зокрема, серед них: комерційна та житлова нерухомість, майнові комплекси, земельні ділянки, обладнання, транспортні засоби тощо.

Загальна сума заборгованості за активами у складі пулу становить 8,9 млрд грн. Середній термін прострочення за кредитами – 12 років, близько третини позичальників – діючі юридичні особи. За 100 активами відкриті судові справи, за 15 – провадження Державної виконавчої служби, за 40 – кримінальні справи. За деякими кредитами відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи уже виставлялися на продаж – окремо та в пулі, однак поки не були куплені.

Початкова ціна лоту – 70,8 млн грн. Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. Участь у них можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Всі гроші, отримані від продажу цих активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами «Родовід банку».

Детальніше про лот GL18N119740 та умови участі в аукціоні можна дізнатися на сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням. Крім цього, детальна інформація про активи у складі пулу представлена в кімнаті даних банку та у віртуальній кімнаті даних, порядок доступу до неї – за посиланням.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.