ПриватБанк видав більше ста тисяч кредитів КУБ

22 жовтня 2021, 11:50Новини255

Этот материал также доступен на русском

Банк нарощує обсяги фінансування малого та мікробізнесу завдяки дуже швидкій процедурі видачі кредитів “КУБ”: середній таймінг від заявки до видачі кредиту складає близько 2-х банківських днів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Менш ніж за 5 років після націоналізації ПриватБанк видав більше 100 тисяч беззаставних кредитів за програмою “КУБ” (“Кредити Українському Бізнесу”), а загальний розмір фінансування бізнесу по цій програмі склав понад 14 мільярдів гривень, – повідомляє прес-служба банку.

Як повідомили у Дирекції по роботі з бізнес-клієнтами, ПриватБанк нарощує обсяги фінансування малого та мікробізнесу завдяки дуже швидкій процедурі видачі кредитів “КУБ”. Сьогодні середній “таймінг” від заявки до видачі кредиту складає близько 2-х банківських днів.

100000-м позичальником стала підприємиця Ірина Шишкунова з с. Дворічна Харківської області, яка веде бізнес з 2007 року, має два продуктово-промтоварні магазини. Кредит був отриманий на розвиток існуючого бізнесу та став вже 4-м кредитов по програмі КУБ, який отримала позичальниця.

Програма “Кредити Українському Бізнесу” (КУБ) призначена для фінансування бізнесу строком на 1 рік для поповнення обігових коштів або придбання товарів/обладнання та т.і. без додаткової застави. Подати заявку на фінансування за кредитом КУБ можна на сайті.

Нагадаємо, що по оцінках компанії CBR, з ПриватБанком мають ділові відносини 71% юридичних осіб та 74% підприємців України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро