ПриватБанк вичерпав поточний “ліміт” державних гарантій

29 березня 2021, 13:27Новини167

Этот материал также доступен на русском

Програма “бізнес-кредитування під державні гарантії” набула великого попиту серед бізнес-клієнтів – на сьогодні ПриватБанк видав вже майже 600 кредитів під державні гарантії на суму понад 600 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Як повідомили в ПриватБанку, програма “бізнес-кредитування під державні гарантії” набула дуже великого попиту серед бізнес-клієнтів – на сьогодні ПриватБанк видав вже майже 600 бізнес-кредитів під державні гарантії на суму понад 600 мільйонів гривень, плюс станом на 26 березня банком затверджено бізнес-кредити або вони знаходяться на прийнятті остаточного рішення ще на суму ще близько 200 мільйонів гривень. Таким чином, видавши або готуючись найближчими днями видати бізнес-кредитів “під державні гарантії” на 800 мільйонів гривень, ПриватБанк вичерпав поточний “ліміт” державних гарантій за Постановою №1151 від 24.11.2020.

“Ми заздалегідь звернулися до Кабінету Міністрів та вже отримали відповідь від Міністерства Фінансів про те, що виділення додаткового ліміту банкам планується вже найближчим часом у квітні” – каже керівник Дирекції бізнес-клієнтів ПриватБанку Євген Заіграєв“Тому ми ще два тижні тому персонально повідомили усім клієнтам, які подали кредитні заявки за цією програмою, що ліміт державних гарантій вже майже вичерпано. Ми обов’язково найближчими днями видамо усі бізнес-кредити, які вже затверджено або передано на затвердження. Приймання нових заявок ми поновимо одразу після затвердження нового ліміту державних гарантій, а за ще не затвердженими заявками продовжуємо роботу з рекомендацією клієнтам або надати додаткову заставу, або почекати виділення нового ліміту гарантій від держави. При цьому в банку активно працюють інші програми, наприклад КУБ, лізинг та 5-7-9%, видач по яких в декілька разів більше, ніж по програмі державних гарантій”.

Нагадаємо, що в 2020 році ПриватБанк профінансував майже 25 тисяч бізнес-клієнтів на загальну суму 8,9 мільярдів гривень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.