За кордоном

Набіулліна очікує кризу в росії в другому кварталі – на початку третього

18 квітня 2022, 15:36Новини837

Этот материал также доступен на русском

Основні проблеми будуть пов`язані з обмеженнями на імпорт і логістику зовнішньої торгівлі, а надалі – і з обмеженнями на експорт.

  • Посилання скопійованоlink copied

Голова центробанку росії Ельвіра Набіулліна попередила, що економіка росії входить у “непростий період структурних змін”, пов`язаних із санкціями. Старі запаси, на яких вона трималася, закінчуються, сказала Набіулліна.

Про це пише Liga.net, зазначає Finbalance.

“Період, коли економіка може жити на запасах, має кінець. І вже у другому – на початку третього кварталу ми увійдемо в період структурної трансформації та пошуку нових моделей бізнесу. Наша економіка входить у непростий період структурних змін, пов`язаних із санкціями. Санкції насамперед позначилися на фінансовому ринку, але зараз вони почнуть дедалі більше позначатися на економіці”, – сказала Набіулліна.

Основні проблеми будуть пов`язані з обмеженнями на імпорт і логістику зовнішньої торгівлі, а надалі – і з обмеженнями на експорт.

Набіулліна сказала, що центробанк рф не буде будь-якими методами зменшувати інфляцію, тому що це буде заважати адаптуватися бізнесу. За її словами, після західних санкцій ЦБ рф має можливість розпоряджатися приблизно половиною резервів – це золото, юані та інші непідсанкційні активи, але вони не дають можливості керувати ситуацією на внутрішньому ринку.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...