Колізії та конфлікти

«Кузня на Рибальському» заявляє, що завод хочуть свідомо довести до банкрутства

30 квітня 2021, 10:56Новини329

Этот материал также доступен на русском

Пресслужба заводу стверджує, що жодної юридичної необхідності в обшуку не було

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія «Кузня на Рибальському» заявила, що «системні незаконні дії влади ставлять підприємство на межу зупинки, загрожують тисячам працівників втратою робочих місць і підривають обороноздатність країни». Про це повідомляється на сайті заводу.

«Жодної юридичної необхідності в обшуку не було. Його справжня мета стає зрозумілішою з огляду на те, що слідчі вийшли за межу ухвали знаменитого Печерського районного суду і незаконно вилучали будь-які документи, які їм траплялися на око, а не лише ті, які визначені рішенням одіозного судді Соколова в рамках кримінального впровадження проти посадовців Міністерства оборони, яким розслідується будівництво трьох броньованих десантно-штурмових катерів «Кентавр ЛК», «Станіслав» та «Малин», – йдеться у заяві.

Зазначається, що ціна цих катерів, в залежності від комплектації, як мінімум у два з половиною рази нижча вартості закордонних аналогів, які до того ж у 2016 році ніхто Україні не продавав. «А тим більше і бойові модулі до них, які теж було вирішено виготовляти в Україні, бо в той час західні партнери відмовлялися постачати нашій країні летальне озброєння. Ці катери – пілотні проєкти, тому зміни до тактико-технічного завдання на їх виготовлення є в такому випадку природними та неминучими. Їх визначає замовник, в такому випадку Міністерство оборони, а завод – зобов’язаний враховувати», – додали там.

У «Кузні» заявили, що будуть оскаржувати дії правоохоронців в судах і «докладуть всіх зусиль для виконання контрактів з державою попри протидію самої держави».

«Є підстави вважати, що руйнуючи вітчизняне виробниче підприємство, влада або її окремі представники діють в інтересах окремих держав», – заявили на заводі.

28 квітня повідомлялося, що ДБР проводить обшуки в ПрАТ «Кузня на Рибальському» та «АК «Богдан Моторс» в рамках кримінального провадження за фактами закупівлі Міністерством оборони України військової техніки, устаткування та послуг неналежної якості.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?