Кредитний портфель «Родовід Банку» буде виставлений на аукціон 29 квітня

16 квітня 2021, 13:13Новини174

Этот материал также доступен на русском

Пул активів складається з прав вимоги та інших майнових прав за 202 кредитними договорами, що забезпечені іпотекою, 14 автокредитами та 5 кредитними договорами, які забезпечені іншою заставою.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставить на продаж на відкритому електронному аукціоні пул активів АТ «РОДОВІД БАНК». Торги пройдуть 29 квітня 2021 року на електронному майданчику Prozorro.Продажі, – повідомляє прес-служба ФГВФО.

Пул активів складається з прав вимоги та інших майнових прав за 202 кредитними договорами, що забезпечені іпотекою, 14 автокредитами та 5 кредитними договорами, які забезпечені іншою заставою.

Також до пулу увійшли 12 беззаставних кредитів, укладених з фізичними особами. Загальна сума заборгованості за активами у складі пулу становить 1,408 млрд грн.

У заставі за іпотечними кредитами – об’єкти житлової та комерційної нерухомості, а також земельні ділянки. За 105 кредитними договорами відкрите провадження Державної виконавчої служби, за 54 – судове провадження, по багатьох кредитах відсутній повний пакет документів. Раніше ці активи уже виставлялися на продаж, але поки не були куплені.

Початкова ціна лоту – 52,33 млн грн.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. Участь у них можуть взяти як юридичні, так і фізичні особи, окрім позичальників і поручителів за кредитами. Всі кошти, отримані від продажу активів неплатоспроможних банків, Фонд спрямовує на розрахунки з їх кредиторами.

Детальніше про лот GL2N219563 та умови участі в аукціоні можна дізнатися на офіційному сайті Фонду за посиланням, а також на сайті ProZorro.Продажі за посиланням. Крім цього, докладна інформація про активи у складі пулу представлена в кімнаті даних у приміщенні банку та у віртуальній кімнаті даних, алгоритм доступу до неї – за посиланням.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому