Зверніть увагу

Як киянам заплатити «авансовий платіж» онлайн?

13 липня 2021, 12:39Новини533

Этот материал также доступен на русском

Середня вартість опалення за попередній опалювальний період становила 30,79 грн./м.кв., тому розмір авансового платежу — 10,16 грн./м.кв.

  • Посилання скопійованоlink copied

У рахунках за житлово-комунальні послуги за червень, які кияни отримали у липні, з’явився окремий рядок із рекомендованим авансовим платежем за опалення. Що це таке і як його оплатити онлайн, пояснили у Комунальному концерні «Центр комунального сервісу», – повідомляє Finance.ua.

Що означає авансовий платіж?

Кияни за бажанням можуть оплачувати рекомендовані суми за послуги заздалегідь, зменшивши фінансове навантаження на сімейний бюджет узимку та не накопичуючи борги за тепло. У свою чергу, виконавець послуги зможе акумулювати отримані авансові платежі, щоб закупити природний газ для стабільного проходження опалювального сезону 2021/2022.

Як розраховується сума?

Сума рекомендованого щомісячного платежу за послугу ЦО формується у відповідності до опалювальної площі окремої квартири із розрахунку, як третина від середньомісячної по місту вартості опалення за опалювальний сезон 2020/2021.

Середня вартість опалення за попередній опалювальний період становила 30,79 грн./м.кв., тому розмір авансового платежу — 10,16 грн./м.кв.

Авансовий платіж, здійснений споживачем, буде відображено у наступному рахунку-повідомленні, як переплата відповідної послуги, при умові відсутності заборгованості. Платіж буде зараховано як авансовий винятково у разі відсутності заборгованості за опалення.

Як заплатити онлайн?

Здійснити рекомендований авансовий платіж можна у особистому кабінеті ЦКС. Для цього необхідно буде самостійно відредагувати суму до сплати у полі послуги централізованого опалення з урахуванням рекомендованої суми, зазначеної у рахунку-повідомленні.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?