Фонд держмайна втретє скасував аукціон з продажу ОГХК

20 грудня 2021, 11:23Новини446

Этот материал также доступен на русском

До Фонду держмайна надійшли дві заявки на участь в аукціоні. Водночас одна з них не відповідала вимогам чинного законодавства.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд держмайна повідомив, що скасував аукціон з приватизації АТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”, який мав відбутися 20 грудня, – повідомляє finbalance.

Зазначається, що до Фонду держмайна надійшли дві заявки на участь в аукціоні. Водночас одна з них не відповідала вимогам чинного законодавства.

“Таким чином, через невідповідність вимогам Закону України “Про приватизацію державного та комунального майна” заявки одного з двох претендентів на участь в аукціоні, торги не можуть бути проведеними за наявності лише одного учасника”, – наголосили в пресслужбі.

Дату проведення нового аукціону з приватизації ОГХК визначать та оголосять пізніше.

Нагадаємо, що ОГХК виставлялася на аукціон 31 серпня, на участь у ньому подали заявки три претенденти, проте ФДМУ не допустив двох із них, у зв`язку з чим скасував продаж. Стартова ціна на повторному аукціоні залишилася незмінною – 3,7 млрд грн.

Тоді голова Фонду Дмитро Сенніченко заявляв, що потенційним інвесторам надали замало часу для підготовки документів і перенесення аукціону на два місяці має виправити цю ситуацію. Хоча в червні 2021 року він заявляв, що приватизація “Об`єднаної гірничо-хімічної компанії” зацікавила понад 10 інвесторів, більшість із них – іноземні компанії.

Пізніше аукціон призначили на 29 жовтня, але і його згодом скасували. Тоді до Фонду держмайна надійшло дві заявки на участь в аукціоні, проте одна з яких не відповідала вимогам чинного законодавства.

Серед фінансових умов приватизаційного конкурсу інвестувати щонайменше 400 млн грн у модернізацію підприємства. Серед інших умов: не звільняти працівників протягом шести місяців та забезпечити соціальні гарантії перед працівниками, надавати воду комунальним підприємствам-споживачам.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чимало з державних підприємств залишилися виключно на папері, не працюючи десятиліттями і накопичуючи борги

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чи реально отримати 8 мільярдів від приватизації у 2022 році?

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як буде працювати новий сервіс автоматичної оцінки та як безкоштовно дізнатися оціночну вартість квартири, будинку, земельної ділянки чи будь-якої іншої нерухомості.

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Як гарантовано виграти приватизаційний аукціон та чому неможливо купити перемогу за хабар

ФДМУ

Статті • Влада i люди
Чим малі порти України можуть бути цікавими для інвесторів та чому приватизація цих об’єктів дозволить залучити інвестиції у їхній розвиток

Розслідування

Статті • БОРГ-review; Влада i люди
Нового керівника ЧМП міністр інфраструктури Владислав Криклій призначив 30 квітня 2021 року