За кордоном

Evraz Абрамовича повідомив про потенційний дефолт

24 березня 2022, 11:48Новини226

Этот материал также доступен на русском

Evraz перерахував регулярний купонний платіж за єврооблігаціями з погашенням у 2023 році. Виплати припадали на 21 березня, однак платіж залишився заблокованим з міркувань комплаєнсу з боку банку

  • Посилання скопійованоlink copied

Російська металургійна компанія Evraz не змогла вчасно провести виплату купону за євробондами, оскільки її заблокував банк-кореспондент з міркувань комплаєнсу. У повідомленні компанія вказує на це, як на потенційну “подію дефолту”, пише “БізнесЦензор”.

Згідно з повідомленням компанії, Evraz перерахував регулярний купонний платіж за єврооблігаціями з погашенням у 2023 році. Виплати з купону припадали на 21 березня, однак, за інформацією платіжного агента – Bank of New York Mellon, London Branch – купонний платіж залишився заблокованим з міркувань комплаєнсу з боку банку-кореспондента Societe Generale New York.

Компанія припускає, що ця ситуація пов`язана з включенням її найбільшого акціонера Романа Абрамовича до списку санкцій Великобританії. Сама компанія вважає, не перебуває під санкціями, і запросила підтвердження цієї позиції у британських регуляторів – FCDO та OFSI, але відповіді поки що не отримала, зазначається у повідомленні.

За даними на сайті Evraz, сьогодні її найбільші акціонери – Роман Абрамович (28,68%), Олександр Абрамов (19,35%), Олександр Фролов (9,66%) та Геннадій Козовий (5,75%). Компанія входить до найбільших виробників сталі у світі та є світовим лідером з виробництва рейок.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону