Евакуйовані українці зможуть отримати держдопомогу на вокзалі, – “Укрпошта”

20 травня 2022, 13:39Новини68

Этот материал также доступен на русском

Відомості про виплату грошової допомоги працівники залізниці формують безпосередньо під час руху евакуаційних потягів, де мають зазначити кількість дітей та дорослих.

  • Посилання скопійованоlink copied

Українці, що виїжджають із зони проведення бойових дій, відтепер зможуть отримати від держави грошову компенсацію під час евакуації.

Про це повідомляє пресслужба “Укрпошти”, – пише БЦ.

“Для цього “Укрзалізниця” передає дані зі своїх евакуаційних рейсів працівникам “Укрпошти”. Видачу готівки здійснює “Укрпошта” безпосередньо на території залізничного вокзалу у Львові. Невдовзі до переліку вокзалів, де проводитимуться виплати, доєднаються Ужгород, Івано-Франківськ та Чернівці”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відомості про виплату грошової допомоги працівники залізниці формують безпосередньо під час руху евакуаційних потягів, де мають зазначити кількість дітей та дорослих. Ці дані передаються працівникам “Укрпошти”, які до моменту прибуття евакуаційного потяга до вокзалу міста-призначення організовують все необхідне, щоб люди одразу після виходу з потяга могли отримати кошти.

“Виплата грошової допомоги людям, що евакуюються, – черговий приклад співпраці двох компаній державного сектору економіки. Це додаткове навантаження і на наших працівників, яким доводиться в режимі реального часу займатися підготовкою виплати коштів, і для працівників Укрзалізниці, які прямо в дорозі формують відомості. Але ми саме ті компанії, які мають інфраструктуру, достатню для реалізації поставлених державою задач”, – прокоментував генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Починаючи з 17 травня працівники “Укрпошти” на території центрального залізничного вокзалу Львова щоденно проводять грошові виплати пасажирам двох евакуаційних потягів. Зазначається, що пасажири п’ятьох евакуаційних потягів до Львова вже отримали виплати на загальну суму 340 тис. грн.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Професійність військових зараз має велике значення, тому реформа беззаперечно має відбуватися

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Cеред членів Ради адвокатів Київської області все частіше лунали думки розпочати проєкт, в якому б розповідалось про долю та історію адвокатів на війні

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Народні депутати запропонували нові, більш суворі механізми повернення громадян на територію України під час війни

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Вишкребок імперії терору – це той Карфаген, який має бути зруйнований. Хто такі ординці XXI століття – роздуми публіциста.

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Держава у разі воєнного конфлікту має обов'язок запровадити  відповідні механізми компенсації вартості знищеного майна, житла та землі