Огляд ЗМІ

За місяць борги по зарплаті скоротились на 700 мільйонів – Мінекономіки

29 січня 2021, 16:59Новини218

Водночас по Києву, де заборгованість сягає 337 млн грн, цей показник зменшився лише на 10,2 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Сума заборгованості підприємств по зарплаті по всій Україні за місяць зменшилась майже на 700 млн грн (18%) – із 3,8 млрд грн (станом на 7 грудня 2020-го) до 3,1 млрд (станом на 11 січня 2021 року) грн. Про це повідомляє Мінекономіки з посиланням на оперативні дані Державної служби України з питань праці.

Зазначається, що заборгованість насамперед скоротилась завдяки її скороченню на підприємствах держсектору.

“17 грудня 2020 року у Мінекономіки було проведено чергове засідання Міжвідомчої робочої групи з питань погашення заборгованості із заробітної плати, протягом якого було прийнято рішення щодо запровадження негайних заходів для скорочення цієї заборгованості на підприємствах державного сектору економіки.

Найбільший внесок у покриття заборгованості зробили Донецька (299 млн грн), Львівська (169 млн грн) та Харківська (97 млн грн) області. Найбільшим боржником все ще залишається Донецька область з показником 719 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Водночас по Києву, де заборгованість сягає 337 млн грн, цей показник зменшився лише на 10,2 млн грн.

“Левова частка (89,1%) або 623,8 млн грн погашення заборгованості з заробітної плати припадає на підприємства державної форми власності.

З них підприємства Міненерго скоротили заборгованість на 535 млн грн, підприємства Укравтодору – на 54 млн грн, та підприємства Укроборонпрому – майже на 43 млн грн, який є найбільшим боржником (587 млн грн) в розрізі центральних органів влади України”, – додали в Мінекономіки.

Економічна правда

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Заява про призупинення сплати грошового зобов’язання підписується позичальником власноручно або шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Найкраща стратегія для боржників – це залишатися на зв'язку зі своїми кредиторами

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Закон звільняє позичальників лише від сплати штрафів та інших платежів, що нараховані за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Особливо гостро питання доцільності банкрутства фізичних осіб постає в умовах дії в Україні воєнного стану