Бізнес закликає уряд розморозити відрядження за кордон для чоловіків

25 квітня 2022, 16:47Новини395

Этот материал также доступен на русском

В ЄБА зазначають, що не всі зустрічі можливо проводити у форматі онлайн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Представники бізнесу просять уряд забезпечити можливість виїзду за кордон для працівників, заброньованих підприємствами на період воєнного стану.

Про це йдеться у зверненні Європейської бізнес асоціації до Кабінету міністрів України, зазначають Investory News.

Крім цього, ЄБА закликає ініціювати розроблення ефективного та прозорого порядку надання короткострокової відстрочки військовозобов’язаних громадян України від призову на військову службу для виїзду за кордон для бізнес-цілей.

В умовах воєнного стану та пошкодження чималої кількості інфраструктурних об’єктів набуває важливості проведення експортних та імпортних операцій… і розвиток нових бізнес-проєктів. Проте здійснення таких операцій — переговорні процеси, організація логістичних ланцюгів, укладання зовнішньоекономічних контрактів тощо — часом потребують можливості для ключового персоналу компаній виїздити за кордон у короткострокові відрядження”, — заявили представники бізнесу.

В ЄБА зазначають, що не всі зустрічі можливо проводити у форматі онлайн і не всі угоди можуть бути підписані електронними підписами.

Зокрема, налагодження нових логістичних ланцюгів, пошуки нових ринків збуту та постачання зазвичай потребують особистого залучення керівництва та профільного персоналу компаній. Крім цього, щоб запускати нові виробничі лінії безпосередньо в країні, важливою є можливість для інженерно-технічного персоналу брати участь у відповідному навчанні та обміні досвідом”, — йдеться у зверненні.

Як зазначається, невжиття заходів загрожує призупинити запуск нових бізнес-проєктів, що, зрештою, позначиться на виробництві промислової та сільськогосподарської продукції та відповідно знизить надходження валюти в країну.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...