Арахамія закликав українців готуватися до нової мобілізації і запасатися їжею: у Міноборони відреагували

28 березня 2023, 08:54Новини4081

Этот материал также доступен на русском

У Міноборони повідомили, що потреби у залученні нових бійців залежать від розвитку ситуації на фронті, а жодних “нових хвиль мобілізації” не існує.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Міноборони України спростували заяви очільника правлячої партії “Слуга народу” Давида Арахамії про “посилення мобілізації”.

Там повідомили, що потреби у залученні нових бійців залежать від розвитку ситуації на фронті, а жодних “нових хвиль мобілізації” не існує.

На цьому наголосила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр, – повідомляє Прямий.

“Об‘єктивно мобілізація триває з 24 лютого на виконання указу президента. Завдяки мобілізації і високій мотивації нашого народу ми вже зберегли державу весною 2022-го і тепер доведемо справу до кінця та звільнимо наші землі. Якщо ви бачите заголовки про мобілізацію – це буденна реальність війни, а не новина. Але для спокійного сприйняття реалій треба знати, що ніяких хвиль мобілізації немає”, – зазначила Маляр.

Заступниця міністра вчергове окремо наголосила, що все відбувається в плановому порядку.

“Потреби у мобілізації залежать від розвитку ситуації на фронті – це очевидні речі, це не новина… Тема мобілізації – ніяка не новина і актуальна аж до самої перемоги. І сприймати її варто саме так”, – додала Маляр.

Водночас вона зауважує, що українці мають розглядати усі можливі сценарії розвитку подій, щоб бути готовими протистояти на будь-якому напрямку у будь-який час.

“Будь-які заголовки з припущенням розвитку подій – це не новина, а лише припущення. Всі припущення мають право на життя, але об’єктивно існує лише те, що зараз відбувається на фронті і те, що вже сталось. З усіх прогнозів цієї війни точний лише один – ми у ній переможемо”, – резюмувала Маляр.

Нагадаємо, напередодні, як пише “Апостроф”, голова правлячої політичної партії України “Слуга народу” Давид Арахамія в інтерв’ю британському телеканалу Sky News заявив, що в Україні можуть посилити мобілізацію через можливе розміщення ядерної зброї в Білорусі. За його словами, на цей час Україна не ставиться серйозно до загрози, оголошеної російським диктатором путіним щодо розміщення російського стратегічного ядерного арсеналу на території білорусії. Однак, як показує практика, від таких сусідів варто чекати чого завгодно. Арахамія переконаний, що Україна має бути готовою до можливості того, що росія може передати свою ядерну зброю білорусі. На його думку, така дія може призвести до появи нового фронту. Тоді в Україні може бути оголошено додаткову мобілізацію військовослужбовців.

“Це може означати залучення більшої кількості людей до армії. Нам потрібно принаймні ще вісім бригад, щоб контролювати цю лінію фронту. На щастя для нас, ця територія та рельєф схожі на болота. Тому важко напасти”, – вважає Арахамія.

При цьому він закликав українців запастися їжею у разі пошкодження енергетичних об’єктів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога