800 тисяч збитків на відновленні будинків, пошкоджених через обстріли: у Києві повідомили про підозру директору КП

1 вересня 2023, 10:43Новини463

Этот материал также доступен на русском

Невиконання підозрюваним службових обов’язків призвело до використання при проведенні будівельних робіт матеріалів, технічні характеристики яких не відповідають вимогам державних будівельних норм

  • Посилання скопійованоlink copied

Подільська окружна прокуратура міста Києва повідомила про підозру директору КП “Житлоінвестбуд-УКБ” за фактом службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України), зокрема, збитки на 800 тис. грн на відновленні будинків, пошкоджених через обстріли.

Як ідеться в повідомленні Київської міської прокуратури, згідно з даними слідства, у жовтні 2022 року між КП “Житлоінвестбуд-УКБ” та приватним підприємством укладено підрядні договори на виконання відновлювальних робіт (капітального ремонту) двох багатоквартирних житлових будинків по вулиці Межовій у Києві, пошкоджених внаслідок збройної агресії РФ, – пише БЦ.

Під час укладення вказаних договорів та кошторисів підозрюваний не проконтролював відповідність використаних підрядником матеріалів, конструкцій та виробів вимогам державних стандартів та іншим нормативним документам.

Невиконання підозрюваним своїх службових обов’язків призвело до використання при проведенні будівельних робіт матеріалів, технічні характеристики яких не відповідають вимогам державних будівельних норм України.

Відповідно до висновків судових експертиз територіальній громаді міста Києва завдано шкоди у розмірі близько 800 тис. грн.

Слідство триває.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Розслідування

Статті • БОРГ-review
Можна припустити, що саме обізнаність М.Рудика про «поліграфічну» складову діяльності ТСЦ, дозволяє йому досі перебувати на посаді