20% учасників небанківського ринку не подали документи про структуру власності

24 червня 2021, 10:47Новини234

Этот материал также доступен на русском

Найбільша частка компаній, які подали документи про структури власності, серед страховиків – понад 87%, найнижча – серед ломбардів (65%).

  • Посилання скопійованоlink copied

17 червня 2021 року сплив строк, установлений Положенням про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг, протягом якого надавачі фінансових послуг мали подати до Національного банку документи про структури власності.

Лише 1269 із 1580 компаній, або 80% учасників небанківського ринку, подали документи про свої структури власності в установлений Національним банком строк. Найбільша частка компаній, які подали документи про структури власності, серед страховиків – понад 87%, найнижча – серед ломбардів (65%), – повідомляє прес-служба регулятора.

Водночас 311 компаній, або майже 20% надавачів фінансових послуг, порушили вимоги Положення про вимоги до структури власності надавачів фінансових послуг та не подали документи про структуру власності.

208 з 1269 компаній визнали, що їх структури власності мають ознаки непрозорості та подали опис заходів щодо приведення своєї структури власності у відповідність до вимог Положення. Такі компанії матимуть близько 4 місяців для того, щоб ці заходи реалізувати.

Національний банк найближчим часом опублікує на офіційному вебсайті повний перелік надавачів фінансових послуг, які не подали документи про структуру власності. Нагадуємо, що порушення вимог щодо структури власності є підставою для застосування Національним банком заходів впливу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму