Заможних українців не будуть кошмарити маски-шоу та арештами рахунків, — Гетманцев

1 грудня 2021, 11:53Новини235

Этот материал также доступен на русском

ДПС повинна діяти виключно в рамках чинного податкового законодавства, тому немає загрози «маски-шоу або арешту рахунків».

  • Посилання скопійованоlink copied

З 1 грудня в структурі Державної податкової служби (ДПС) має з’явитися спеціальний підрозділ. Він буде займатися «поведінкою індивідуальних платників податків з високими рівнями статків». Мета — мінімізувати притаманні цій категорії ризики, пов’язані з недонадходженням коштів до державної казни через несплату податків.

Така обіцянка міститься в Меморандумі, який підписали Міністерство фінансів України та Міжнародний валютний фонд, – повідомляє finance.ua.

У зв’язку з цим не варто очікувати посилення заходів з боку податківців стосовно підприємців. Про це в коментарі заявив Данило Гетманцев, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податків та митної політики.

За його словами, ДПС повинна діяти виключно в рамках чинного податкового законодавства, тому немає загрози «маски-шоу або арешту рахунків».

Він висловив здивування з приводу ініціативи Мінфіну, тому що в структурі ДПС вже є відповідні підрозділи з адміністрування податків, яке «приділяє увагу всім», в тому числі і багатим громадянам.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна