Зверніть увагу

Віртуальна картка: як замовити та які переваги?

17 листопада 2021, 10:38Новини347

Этот материал также доступен на русском

У випадку виготовлення віртуальної картки у пластиковому вигляді, вона не містить таких атрибутів як магнітна смуга, голограма, підпис держателя, що унеможливлює використання її для оплати покупок.

  • Посилання скопійованоlink copied

Проведення розрахунків за допомогою банківських платіжних карток значно полегшує життя споживачів банківських послуг. Цей платіжний інструмент дозволяє його власникам оплачувати товари та послуги в мережі Інтернет без відвідування точок продажу, контролювати свої витрати за певні періоди часу, здійснювати переказ коштів іншим особам, оперативно одержувати готівку з банківського рахунку у будь-який час доби за допомогою POS-терміналів або банкоматів, позбавляє від необхідності стояти в чергах для сплатити комунальні послуги тощо, – повідомляє прес-служба ФГВФО.

Платіжна картка пов’язана з рахунком, що належить держателю картки (вкладнику). Власником картки зазвичай є банк-емітент, який випустив картку, про що зазначено у відповідному пункті договору, укладеного між банком та вкладником разом з інформацією про розміри комісій, що утримуються банком за обслуговування такого банківського рахунку.

Набирає попиту у споживачів такий вид банківської послуги як «віртуальна картка», яка призначена виключно для здійснення розрахунків в мережі Інтернет. Замовити її можна через сайт/мобільний додаток обраного банку без відвідування відділення.

Основна її перевага полягає в мінімізації ризиків шахрайства, пов’язаних з передачею реквізитів пластикової банківської картки під час розрахунків в мережі Інтернет.

Поповнювати таку картку можна безпосередньо перед оплатою в мережі Інтернет на суму, необхідну для конкретного платежу.

Як правило, випускається така картка без фізичного носія, в електронному вигляді. У випадку виготовлення віртуальної картки у пластиковому вигляді, вона не містить таких атрибутів як магнітна смуга або чип, голограма та підпис держателя, що унеможливлює використання її для оплати покупок у звичайних магазинах або для зняття готівки у банкоматах.

Зверніть увагу!

Кожному вкладнику Фонд гарантування вкладів у разі банкрутства банку відшкодовує кошти, які були залучені цією установою від вкладника (або які надійшли для вкладника) не тільки на умовах договору банківського вкладу (депозиту), а й за договором банківського рахунка, в тому числі з використанням банківської платіжної картки (як пластикової, так і віртуальної).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?