В ЗСУ помічена ще одна 155-мм гаубиця – італійська FH70: робота артилерійського розрахунку (ВІДЕО)

27 травня 2022, 11:19Новини1371

Нова FH70 “приєднається” у ЗСУ до своїх 155-мм побратимів M777 та CAESAR

  • Посилання скопійованоlink copied

Оперативне командування “Захід” опублікувало відео роботи саморухомої 155-мм причіпної гаубиці FH 70, яку Збройні Сили України отримали від Італії.

“Наші бійці швидко опановують новітні зразки озброєння, надані країнами партнерами, бо розуміють, що артилерист і гармата в бою стають одним цілим – потужним та лютим звіром, готовим нищити ворога, що прийшов на рідну землю”, – коментують відео в ОК “Захід”.

На відео демонструється робота розрахунку гаубиці на всіх етапах – розгортання, підготовка до пострілу, власне постріли та згортання (до тягача гаубиця доїжджає “своїм” ходом завдяки допоміжній силовій установці).

Нагадаємо – ЗСУ вже нищать окупантів з цих гаубиць – саморухомі FH70 можуть відправляти 155-мм “аргументи” ворогу зі швидкістю 6 пострілів на хвилину, а також мають “опцію” стрільби чергою з 3 пострілів за 15-20 секунд.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога