В Україні запустять платформу для моніторингу витрат на відновлення

17 липня 2023, 15:12Новини99

Этот материал также доступен на русском

Портал буде взаємодіяти із цифровою екосистемою відновлення DREAM

  • Посилання скопійованоlink copied

ВУкраїні розпочали роботу над проєктом «Контроль витрат на відновлення», який передбачає створення системи незалежного від уряду моніторингу витрат бюджетних та донорських коштів, повідомляє представництво ЄС.

Проєкт фінансується Євросоюзом.

Ключові факти

  • Для реалізації проєкту розробляють окрему онлайн-платформу Big Recovery Portal.

Ця платформа дозволить: вести відкриту базу проєктів відновлення, моніторити витрати, аналізувати пріоритетність та доцільність проєктів, їх ризики і можливі вади, а також залучати активних громадян і громадські організації до моніторингу.

  • Портал буде взаємодіяти із цифровою екосистемою відновлення DREAM, над якою працює Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури разом із коаліцією RISE.
  • Big Recovery Portal буде інтегрований із системою е-закупівель Prozzoro, базою даних зруйнованих в ході російської агресії обʼєктів damaged.in.ua та іншими джерелами відкритих даних.
  • Розробкою порталу займатиметься команда «Технології Прогресу», аналітичною складовою – Центр економічної стратегії та Інститут економічних і політичних досліджень.
Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні