Проблемні борги

Упродовж минулого тижня стягнуто понад 145 млн грн аліментів

16 листопада 2021, 15:43Новини147

Этот материал также доступен на русском

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 5,9 млрд грн аліментних платежів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули 149,4 млн грн аліментів, зазначає пресслужбу Мін’юсту.

З них 27 млн грн проблемної заборгованості, яка стягнута державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень: позбавлення права виїзду за межі України, права керування транспортними засобами, права користування вогнепальною зброєю та права полювання, накладення арешту на майно, притягнення боржника до відбування суспільно корисних робіт.

Так, на виконанні у Ковпаківському відділі державної виконавчої служби у місті Суми Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з жовтня 2011 року перебувало виконавче провадження про стягнення аліментів на користь дитини, починаючи з жовтня 2011 року.

Постановою державного виконавця було накладено арешт на майно боржника, відомості внесені до Державних реєстрів речових прав рухомого та нерухомого майна. Крім того, для забезпечення вимог щодо сплати аліментів, державним виконавцем до боржника застосовано заходи, передбачені частиною 9 статті 71 Закону України «Про виконавче провадження».

Маючи намір виїхати за кордон, боржнику довелось сплатити борг у сумі 162 891 грн, 81 456 грн штрафу та 16 289 грн виконавчого збору.

Як зазначається, органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції з початку 2021 року стягнули 5,9 млрд грн аліментних платежів. З них 1,2 млрд грн стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню до боржників встановлених законом обмежень.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника