“Укрзалізниця” виходить з боргового піке

14 червня 2021, 14:44Новини214

Этот материал также доступен на русском

За травень отримано 39 млн грн прибутку

  • Посилання скопійованоlink copied

АТ «Укрзалізниця» («УЗ») отримало майже 39 млн грн прибутку у травні 2021 року. Про це повідомив в.о. голови правління «УЗ» Іван Юрик, передає пресслужба компанії.

«Другий місяць поспіль компанія завершує роботу з прибутком – у травні отримали позитивний фінансовий результат майже 39 млн грн. Продовжуємо покращувати операційну роботу та розвивати вантажний бізнес, що є головним джерелом прибутковості нашої компанії», – сказав Юрик.

Він зазначив, що вже другий місяць поспіль «УЗ» завершує із прибутком, тоді як протягом року до цього компанія звітувала про збитки. За словами Юрика, позитивна тенденція зростання фінансових надходжень фіксується завдяки ефективному впровадженню антикризового плану в компанії, покращенню операційної роботи у вантажному сегменті, збільшенню обсягів вантажних перевезень, а також послабленню карантинних заходів у країні.

Крім цього, збільшенню доходів від пасажирських перевезень сприяло відкриття нових рейсів та пожвавлення сезону відпусток. У травні ці доходи становили понад 585 млн грн, тоді як у квітні – майже 344 млн грн, у березні – близько 364 млн грн.

Для довідки: у квітні «Укрзалізниця» отримала 35 млн грн прибутку. Це вперше за останній рік компанія зафіксувала позитивний результат.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Збиткові держпідприємства часто не можуть ініціювати провадження у справах про банкрутство через відсутність коштів на сплату судового збору та авансування витрат арбітражного керуючого

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
У чому причина збитковості держпідприємств та як приватизація може змінити цю ситуацію

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Євробондове фіаско як продовження провальної боргової політики УЗ

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
За сьогоднішніх умов державні підприємства мають можливість для широкого кола маніпуляцій

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Лише за перші 4 місяці 2021 року в СЕТАМі опублікували лотів на суму близько 10 млрд грн. А продали - на 1,6 млрд грн.

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні