«Укрзалізниця» почала використовувати ChatGPT. Які обов’язки в ШІ

11 травня 2023, 17:13Новини359

Этот материал также доступен на русском

«Укрзалізниця» не перша велика компанія в Україні, яка офіційно використовує ШІ

  • Посилання скопійованоlink copied

Штучний інтелект використовують як для дозвілля, так і для роботи (або кількох одночасно). Тепер ChatGPT «працює» і в «Укрзалізниці».

Редакція MC.today з посиланням на пресслужбу компанії розповідає, які обов’язки в ШІ та наскільки його робота ефективна.

Впродовж одного дня УЗ отримує в середньому 1300 оцінок подорожі від пасажирів через застосунок. Приблизно 300 з них – текстові відгуки, які стосуються безпосередньо роботи залізниці. Раніше всі такі відгуки обробляли вручну, а тепер цю роботу виконуватиме ChatGPT.

Зазначається, що штучний інтелект автоматично розподіляє звернення пасажирів за 21 тематикою – від «якості обслуговування» до «запізнень».

Після цього вже розбиті за категоріями звернення завантажуються у систему аналізу, яка дозволяє відстежувати по днях, тижнях та місяцях динаміку скарг за конкретними поїздами та маршрутами.

«Таке застосування ChatGPT дозволяє нам пришвидшити роботу з аналізу зворотного звʼязку та визначати найбільш проблемні ділянки – і, відповідно, оперативніше реагувати. Штучний інтелект ChatGPT коректно визначає категорію звернення в 90% випадків», – запевнили в УЗ.

Написати побажання чи пропозицію можна через застосунок або чат-бот у Viber, Telegram, Facebook Messenger чи Apple Messages, електронну пошту чи QR-коди, розміщені на вокзалах та в поїздах.

«Укрзалізниця» не перша велика компанія в Україні, яка офіційно використовує ШІ.

Раніше «Ощадбанк» повідомляв, що його соцмережі вестиме ChatGPT.

Також технологія генерує контент та елементи програмного коду, рекламні банери та голосові повідомлення для онлайн-платформи «Епіцентру».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Матеріали за темою

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Збиткові держпідприємства часто не можуть ініціювати провадження у справах про банкрутство через відсутність коштів на сплату судового збору та авансування витрат арбітражного керуючого

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
У чому причина збитковості держпідприємств та як приватизація може змінити цю ситуацію

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Євробондове фіаско як продовження провальної боргової політики УЗ

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
За сьогоднішніх умов державні підприємства мають можливість для широкого кола маніпуляцій

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Лише за перші 4 місяці 2021 року в СЕТАМі опублікували лотів на суму близько 10 млрд грн. А продали - на 1,6 млрд грн.

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні