Зверніть увагу

Укрпошта посилила вимоги до посилок: про які обмеження потрібно знати

7 серпня 2023, 14:44Новини1425

Этот материал также доступен на русском

Всі посилки для відправки повинні надаватися представнику Укрпошти у відкритому вигляді

  • Посилання скопійованоlink copied

Укрпошта почала ретельніше перевіряти посилки клієнтів, щоб уникнути відправки заборонених предметів, що становлять загрозу оточуючим. Також введені вимоги до упаковки посилок та документів, необхідних для відправки.

У період війни всі посилки для відправки повинні надаватися представнику Укрпошти у відкритому вигляді, щоб вони спочатку переглянули вміст коробки, а потім уже запечатали її.

Щодо упаковки, то операторам Укрпошти суворо заборонено приймати для пересилання відправки, упаковані клієнтами в коробки зі звичайного картону (не гофрованого), з опуклими поверхнями, вм’ятинами, розривами (щілинами), вологими або жирними плямами. Також не підлягають прийому відправки, що містять на упаковці рекламу інших поштових операторів (наприклад, у коробці з емблемою Нової пошти).

Поміщені в коробку предмети не повинні переміщатися, тертися і битися один об одного або стінки упаковки. Усі порожнечі потрібно заповнювати наповнювачем (пінопластовим ущільнювачем, повітряно-пухирчастою плівкою, гофрокартоном тощо).

Укрпошта посилила вимоги до посилок: про які обмеження потрібно знати клієнтам

Зі зразками пакувальної тари, що використовується під час прийому відправок для пересилання Укрпоштою, можна ознайомитися на сайті.

Як відправити посилку за допомогою “Дії”

Не обов’язково мати фізичний паспорт, щоб здійснити відправку. Укрпошта приймає у клієнтів документи з програми “Дія” (ID-карту та закордонний біометричний паспорт.)

Оператор у поштовому відділенні сканує штрих-код зі зворотного боку паспорта, і “Дія” передає дані до системи Укрпошти.

Які відправлення можна отримати за допомогою “Дії”:

  • внутрішні та міжнародні рекомендовані відправлення (листи, бандеролі, поштові картки, секограми);
  • внутрішні страхові відправлення без післяплати або з післяплатою на суму до 5000 грн (Укрпошта Експрес, Укрпошта Стандарт, Укрпошта SmartBox);
  • міжнародні страхові відправлення без митних нарахувань та післясплати.
Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні