“Укргазвидобування” в березні запустило другу свердловину дебітом 300-400 тис. куб. м на добу

27 березня 2023, 18:09Новини373

У середині березня “Укргазвидобування” оголосило про запуск нової оцінювально-експлуатаційної свердловини завглибшки 5950 м, яка дає 340 тис. куб. м на добу

  • Посилання скопійованоlink copied

АТ “Укргазвидобування” в березні 2023 року запустило дві свердловини добовим дебітом 300-400 тис. куб. м, повідомив голова правління НАК “Нафтогаз України” Олексій Чернишов.

Ми не тільки забезпечуємо роботу наших об’єктів, а й працюємо над бурінням нових свердловин. Тільки за березень ми запустили дві нові потужні свердловини, які дають 300-400 тис куб. м на добу. Значного результату на цих свердловинах вдалося досягти завдяки застосуванню сучасних підходів до розроблення родовищ вуглеводнів“, – цитує його слова прес-служба НАК.

Як повідомлялося, у середині березня “Укргазвидобування” оголосило про запуск нової оцінювально-експлуатаційної свердловини завглибшки 5950 м, яка дає 340 тис. куб. м на добу.

Під час проєктування за допомогою 3D-моделі родовища фахівці змогли визначити перспективну ділянку продуктивного пласта родовища, яка досі не розроблялася.

Раніше очільник “Нафтогазу” зазначав, що компанія ставить за мету збільшити власний видобуток природного газу на 1 млрд куб. м у 2023 році – до 13,5 млрд куб. м, що відповідає добовому виробництву 37 млн куб. м.

“Укргазвидобування”, 100% акцій якого належать НАК “Нафтогаз України”, 2022 року видобуло 12,5 млрд куб. м природного газу (товарного), що на 3% менше, ніж 2021 року.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
В умовах воєнного стану Україна потребує певних законодавчих змін в сфері банкрутства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Як перевірити власну компанію на платоспроможність та що робити, якщо вона опинилася на межі банкрутства під час війни?

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Позиція «Агромарсу» й надалі залишається чіткою: коли діє закон - будь-яке банкротство передбачає насамперед відновлення платоспроможності підприємства

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
У читача може виникнути питання – для чого подавати одні і ті ж самі заяви кожного тижня, свідомо знаючи, що їх повернуть?