Українці зможуть обміняти готівкову гривню на швейцарські франки

23 червня 2022, 09:02Новини63

Этот материал также доступен на русском

З 27 червня 2022 року повнолітні громадяни України, які отримали дозвіл на тимчасове перебування в Швейцарській Конфедерації, зможуть обміняти готівкову гривню на швейцарські франки в окремих відділеннях банків UBS Switzerland AG та Credit Suisse.

  • Посилання скопійованоlink copied

Національний банк України та Національний банк Швейцарії 22 червня 2022 року уклали угоду, що дасть можливість українцям, які перебувають у Швейцарії, здійснювати обмін готівкової української гривні на швейцарські франки (далі – Угода).

Відповідно до Угоди з 27 червня 2022 року повнолітні громадяни України, які отримали дозвіл на тимчасове перебування в Швейцарській Конфедерації, зможуть обміняти готівкову гривню на швейцарські франки в окремих відділеннях банків UBS Switzerland AG та Credit Suisse.

Здійснити обмін готівкової гривні на швейцарські франки можливо буде в межах установленого ліміту до 10 тисяч гривень на одну особу. До обміну прийматимуть банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень (банкноти нижчих номіналів та монети для обміну не прийматимуться). Обміну не підлягатимуть значно зношені банкноти та банкноти з дефектами.

Обмін здійснюватиметься із застосуванням фіксованого обмінного курсу гривні до швейцарського франка, який визначатиме НБУ. Інформація про встановлений курс щотижня публікуватиметься на вебсайтах UBS Switzerland AG та Credit Suisse.

“Щиро вдячний колегам із Національного банку Швейцарії за підтримку наших громадян, які через війну вимушено опинилися поза межами нашої держави. Національний банк України продовжує активний діалог із центробанками країн-партнерів, щоб українські переселенці мали можливість обміняти готівкову гривню на місцеву валюту”, – наголосив Голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Нагадаємо, що з початку війни Національний банк України вже уклав угоди щодо обміну готівкової гривні з центральними банками Польщі, Німеччини, Бельгії, Італії, Швеції та Нідерландів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Професійність військових зараз має велике значення, тому реформа беззаперечно має відбуватися

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Cеред членів Ради адвокатів Київської області все частіше лунали думки розпочати проєкт, в якому б розповідалось про долю та історію адвокатів на війні

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Важливо докладати зусиль для допомоги не тільки кінцевому споживачеві, але й бізнесу, щоб зберегти економічний кістяк країни

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Народні депутати запропонували нові, більш суворі механізми повернення громадян на територію України під час війни

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Вишкребок імперії терору – це той Карфаген, який має бути зруйнований. Хто такі ординці XXI століття – роздуми публіциста.