У Нафтогазі розповіли, як зміниться тариф на газ для однієї категорії споживачів

23 липня 2021, 13:40Новини1689

Этот материал также доступен на русском

Після закінчення терміну дії “Річного” тарифу на газ для таких споживачів зміниться вартість газу, повідомив директор ТОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз України” Максим Рабинович.

  • Посилання скопійованоlink copied

У НАК “Нафтогаз України” розповіли, як зміниться тариф на газ для однієї категорії споживачів. Йдеться про тих, хто користується тарифом “Річний” ще з минулого року, і хто ще платить за газ за цим тарифом.

Після закінчення терміну дії “Річного” тарифу на газ для таких споживачів зміниться вартість газу, повідомив директор ТОВ “Газопостачальна компанія” Нафтогаз України” Максим Рабинович, – пише Україна Комунальна.

За словами Максима Рабиновича, таких клієнтів по завершенню терміну дії їх річних тарифів на газ автоматично переведуть на тариф “Фіксований”, яким користуються всі побутові споживачі Натогазу.

“Ціна на газ для таких клієнтів до 30 квітня 2022 складе 7,96 грн за кубічний метр”, – уточнив чиновник.

При цьому він запевнив клієнтів, які користуються “Річними” тарифами, що ніяких перебоїв з газопостачанням у них не буде. Крім того, їм не потрібно буде писати ніяких додаткових заяв про переведення на “Фіксований” тариф. Все буде здійснено в автоматичному режимі.

“Писати додаткові заяви не потрібно, адже з 1 травня 2021 відповідно до Постанови НКРЕКУ всі постачальники автоматично перевели своїх клієнтів на нові річні тарифні плани, фіксуючи ціну з 1 травня 2021 і до 30 квітня 2022 року”, – зазначив керівник.

При цьому в компанії Нафтогаз не виключають, що зможуть запропонувати своїм клієнтам, крім “фіксованого” тарифу на газ, ще й привабливу сезонну пропозицію. Правда дату введення сезонного тарифу, навіть орієнтовну, не називають, а лише радять споживачам стежити за повідомленнями на сайті Нафтогазу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?