Проблемні борги

У Міноборони пояснили причини заборгованості з додаткових соцвиплат військовим

9 червня 2021, 17:14Новини468

Этот материал также доступен на русском

Визначені спільні кроки щодо погашення поточної заборгованості у найкоротші строки.

  • Посилання скопійованоlink copied

Заборгованість з виплати додаткових видів грошового забезпечення військовослужбовцям виникла внаслідок недостатнього фінансування з Державного бюджету. Водночас найближчим часом вона буде ліквідована.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«Виплата щомісячних основних видів грошового забезпечення військовослужбовців Збройних сил Міністерством оборони України здійснюється в повному обсязі… Поточна заборгованість з виплати додаткових видів грошового забезпечення виникла внаслідок недостатнього фінансування з Державного бюджету за напрямом соціальних виплат», – йдеться в повідомленні.

У міністерстві також повідомили, що з метою забезпечення додаткових обсягів фінансування на виплату грошового забезпечення у повному обсязі 7 червня відбулась робоча зустріч заступника міністра оборони України з керівництвом Міністерства фінансів. За її результатами визначені спільні кроки щодо погашення поточної заборгованості у найкоротші строки.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні