За кордономОгляд ЗМІ

У Британії в 2023 році зможуть пройти вишкіл ще 20 тисяч українських військових

17 січня 2023, 13:02Новини145

Этот материал также доступен на русском

“У 2023 році міжнародна спільнота не дозволить росії просто перечекати і продовжувати завдавати величезних страждань цивільним українцям”, – міністр оборони Британії Бен Воллес.

  • Посилання скопійованоlink copied

Британія у цьому році проведе вишкіл для наступних 20 тисяч українських військових.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це сказав міністр оборони Бен Воллес, виступаючи у парламенті.

“Покращуючи наші успішні результати з базовим вишколом для українських військових у Британії в 2022 році, цього року ми також збільшуємо їхню чисельність до ще 20 тисяч. Канада, Данія, Фінляндія, Швеція, Литва, Нідерланди, Нова Зеландія вже залучені до цього процесу, і я радий повідомити, що приєднається також група австралійських інструкторів”, – заявив він.

Воллес також акцентував, що Україні потрібно надавате допомогу, необхідну для того, щоб вигнати російські війська зі своєї території.

“У 2023 році міжнародна спільнота не дозволить росії просто перечекати і продовжувати завдавати величезних страждань цивільним українцям. Міжнародна спільнота визнає, що озброїти Україну так, щоб вона могла вигнати росію зі своєї території – не менш важливо, ніж для захисту того, що Україна вже отримала”, – зауважив Бен Воллес, нагадавши, що саме про це буде йтися на найближчій зустрічі формату “Рамштайн”.

Міністр оборони Британії підкреслив, що рішучість партнерів є реакцією на те, що Росія робить з Україною.

“Кремль має визнати, що це їхня поведінка зміцнює міжнародну рішучість, і що – всупереч тому, що каже пропаганда – Україна та її союзники зосереджені на захисті України. Ніщо з міжнародної підтримки, яка надається, не є “нападом на Росію”, чи “скоординована НАТО агресія”, не кажучи вже про “маріонеткову війну”. Ми допомагаємо Україні захищатися, згідно з міжнародним правом, і відновлювати суверенітет”, – зауважив Воллес.

Він додав, що вірить в нові успіхи України у 2023 році на тлі більшої підтримки союзників, тоді як Росія очікувано буде мати проблеми і керівництвом, і зі спорядженням своєї армії.

Нагадаємо, Британія анонсувала надання Україні своїх танків Challenger 2. Окрім танків, будуть передані 100 тисяч снарядів, ракети і безпілотники.

Як повідомлялося, у Держдепі вважають, що росія не зможе адекватно підготувати ще 500 тисяч мобілізованих для того, щоб здійснювати нові наступальні операції проти України.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро