Суд визнав банкрутом “Харківський коксовий завод”

7 лютого 2022, 11:15Новини505

Этот материал также доступен на русском

“Схід Фінанс” у 2020 році викупило в Сбербанку права вимоги до “Харківського коксового заводу” (як позичальника і поручителя ТОВ “Коксотрейд”, ПрАТ “Термолайф”) за низкою кредитних договорів 2012 року

  • Посилання скопійованоlink copied

27.01.2022 Госпсуд Харківської області визнав банкрутом ПрАТ “Харківський коксовий завод” і відкрив ліквідаційну процедуру (справа №922/543/21), – повідомляє finbalance.

16.12.2021 суд визнав вимоги низки кредиторів, у т.ч. ТОВ “Схід Фінанс” – на 1,36 млрд грн, ГУ ДПС у Харківській області – 32,4 млн грн, ГУ ПФУ в Харківській області – 4,1 млн грн, відділу ДВС по Основ`янському та Слобідському районах у м. Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – 2,6 млн грн, “Укрзалізниці” – 9,8 млн грн, ТОВ “Коксовий завод “Новомет” – 4,45 млн грн.

Вартість виявлених активів боржника – 32,96 млн грн.

Згідно з судовими матеріалами, “Схід Фінанс” у 2020 році викупило в Сбербанку відповідні права вимоги до “Харківського коксового заводу” (як позичальника і поручителя ТОВ “Коксотрейд”, ПрАТ “Термолайф”) за низкою кредитних договорів 2012 року.

У держреєстрі бенефіціаром ПрАТ “Харківський коксовий завод” вказаний Андреас Одерматт (Швейцарія), а бенефіціаром ТОВ “Схід Фінанс” (через ТОВ “КУА “Альпарі”) – Євген Любченко.

Раніше “Харківський коксовий завод” пов`язували з Олегом Журавським. Як зазначалося, восени 2019 року право власності на відповідний майновий комплекс оформив Сбербанк (його нова назва – “МР Банк”), а контроль за роботою заводу перейшов до ТОВ “Коксовий завод “Новомет” (у держреєстрі його власником значиться Максим Бондарев).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство

Статті • Банкрутство
Рада ухвалила два закони, які змінюють правила процедури банкрутства

Банкрутство

Статті • Банкрутство
Суд повинен мати серйозні підстави, щоби продовжити строки в процедурі розпоряджання майном

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року