За кордоном

США заборонили інвестиції, торгівлю та фінансування ОРДЛО

22 лютого 2022, 13:35Новини1777

Этот материал также доступен на русском

Ці санкції не є частиною та не стосуються пакету жорстких економічних заходів, які США спільно із ЄС та партнерами планують запровадити проти Росії в разі широкомасштабного вторгнення в Україну.

  • Посилання скопійованоlink copied

Президент США Джо Байден підписав указ про запровадження санкцій через визнання Росією незалежності самопроголошених «ДНР» та «ЛНР», – повідомляє Фінансовий клуб.

«Визнання РФ так званих «Донецької Народної Республіки» (ДНР) і «Луганської Народної Республіки» (ЛНР) суперечить зобов’язанням Росії за Мінськими угодами та ще більше загрожує миру, стабільності, суверенітету та територіальній цілісності України, і таким чином є незвичною і надзвичайною загрозою національній безпеці та зовнішній політиці Сполучених Штатів», – йдеться в указі, опублікованому Білим домом.

Указом забороняються інвестиції та фінансова діяльність представників США на території ОРДЛО, а також експорт та імпорт прямо чи опосередковано будь-яких товарів, послуг чи технологій із цих регіонів до США.

Указ також дозволяє накладення санкцій на будь-яку особу, що вирішила діяти самостійно в самопроголошених ОРДЛО.

Все майно та частки в ньому, які перебувають у США або надалі потрапляють до США, та належать особам, пов’язаним із «Л/ДНР» будуть заблоковані.

У Білому домі пояснили, що ці санкції не є частиною та не стосуються пакету жорстких економічних заходів, які США спільно із ЄС та партнерами планують запровадити проти Росії в разі широкомасштабного вторгнення в Україну.

21 лютого президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання незалежності так званих «ДНР» та «ЛНР» та договори про дружбу та взаємодопомогу Росії з цими «республіками».

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна