Скільки уряд витратив на фінансування субсидії у березні 2021 року?

21 квітня 2021, 13:44Новини137

Этот материал также доступен на русском

Загальна сума фінансування субсидій для оплати житлово-комунальних послуг за березень 2021 становила близько 4,9 мільярда гривень.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство соціальної політики України у березні 2021 року виділило на фінансування субсидій українців, для оплати житлово-комунальних послуг, майже 5 мільярдів гривень. Субсидії ж отримали близько 3 тисяч домогосподарств, – пише Економіка24.

Мінсоцполітики зазначило, що середній розмір субсидій становив 1 685,58 гривні. Згідно з Єдиним державним реєстром, житлову субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримали у березні 2 954,1 тисячі домогосподарств.

Загальна сума фінансування субсидій для оплати житлово-комунальних послуг за березень 2021 становила близько 4,9 мільярда гривень, як повідомив заступник міністра Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Хто може отримати субсидії?

Державні субсидії надаються неплатоспроможним громадянам на покриття комунальних витрат. Для отримання субсидій громадянин може подати заяву та декларацію, скориставшись урядовим порталом.

Субсидії можуть отримати:

Люди, які проживають у житлових будинках (зокрема, готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (в сільській місцевості теж).

Люди, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у сільській місцевості теж).

Багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Нагадаємо, що Кабмін 14 квітня 2021 року посилив вимоги для надання житлових субсидій.

Проєкт постанови посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних грошей.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

НААКУ

Статті • Влада i люди
Серед найближчих завдань НААКУ – продовжити роботу з передачі функцій щодо підвищення кваліфікації від Міністерства юстиції та просувати законопроєкти 4409 і 7442

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»