Скільки уряд витратив на фінансування субсидії у березні 2021 року?

21 квітня 2021, 13:44Новини212

Этот материал также доступен на русском

Загальна сума фінансування субсидій для оплати житлово-комунальних послуг за березень 2021 становила близько 4,9 мільярда гривень.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство соціальної політики України у березні 2021 року виділило на фінансування субсидій українців, для оплати житлово-комунальних послуг, майже 5 мільярдів гривень. Субсидії ж отримали близько 3 тисяч домогосподарств, – пише Економіка24.

Мінсоцполітики зазначило, що середній розмір субсидій становив 1 685,58 гривні. Згідно з Єдиним державним реєстром, житлову субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримали у березні 2 954,1 тисячі домогосподарств.

Загальна сума фінансування субсидій для оплати житлово-комунальних послуг за березень 2021 становила близько 4,9 мільярда гривень, як повідомив заступник міністра Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

Хто може отримати субсидії?

Державні субсидії надаються неплатоспроможним громадянам на покриття комунальних витрат. Для отримання субсидій громадянин може подати заяву та декларацію, скориставшись урядовим порталом.

Субсидії можуть отримати:

Люди, які проживають у житлових будинках (зокрема, готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (в сільській місцевості теж).

Люди, які проживають у багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у сільській місцевості теж).

Багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Нагадаємо, що Кабмін 14 квітня 2021 року посилив вимоги для надання житлових субсидій.

Проєкт постанови посилив адресність надання житлових субсидій для забезпечення державної соціальної підтримки населенню та здійснення заходів ефективного і раціонального використання бюджетних грошей.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

НААКУ

Статті • Влада i люди
Останніми роками спостерігається відсутність суттєвих конфліктних ситуацій між всіма суб'єктами, задіяними в формуванні дисциплінарної практики стосовно АК

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

НААКУ

Статті • Влада i люди
Обов`язок АК провести аналіз фінансово-господарського стану боржника кореспондується із відповідальністю арбітражного керуючого за невиконання або неналежне виконання, покладених на нього обов`язків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону