За кордоном

Щоденний обіг цифрових юанів на Олімпіаді складає $316 тис.

16 лютого 2022, 16:42Новини284

Этот материал также доступен на русском

Цифрова валюта китайського центробанку (CBDC) знаходиться під пильним наглядом.

  • Посилання скопійованоlink copied

Нова цифрова валюта Китаю e-CNY використовується для щоденних платежів на 2 млн юанів ($315 761) і більше на зимових Олімпійських іграх у Пекіні.

Про це повідомив генеральний директор науково-дослідного інституту цифрових валют Народного банку Китаю Му Чанчунь, передає Reuters, зазначає FinClub.

За його словами, поки що немає чіткої розбивки по частці транзакцій, які здійснюють громадяни Китаю та іноземні гості Олімпіади, хоча з’явилися деякі чіткі тенденції.

Такі обсяги e-CNY означають, що цифрова валюта китайського центробанку (CBDC) знаходиться під пильним наглядом.

Як зазначається, зростання обігу цифрового юаня відбулося насамперед завдяки кількості гостей, які приїхали на Олімпіаду, а також тому, що спортсмени, тренери та ЗМІ з усього світу можуть використовувати його через смартфони, фізичні платіжні картки або браслети.

«Схоже, що всі іноземні користувачі використовують апаратні гаманці. Програмні гаманці в основному використовуються китайськими користувачами», – зазначив топменеджер НБК, маючи на увазі платіжні картки e-CNY, які виглядають як кредитні картки без звичайного чіпа та магнітної смуги.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна