Санкції обвалили нафтопереробку в росії – ЗМІ

23 березня 2022, 15:57Новини103

Этот материал также доступен на русском

Видобуток нафти (без конденсату) у рф може знизитися вже у квітні на 16% порівняно з березнем, до 8,8 млн барелів на добу.

  • Посилання скопійованоlink copied

За першу половину березня російські НПЗ скоротили обсяги переробки на 6% щодо лютого і, найімовірніше, зниження продовжиться.

Це пов’язано з проблемами під час експорту російських нафтопродуктів на тлі санкцій ЄС та США, повідомляє Коммерсантъ, зазначає Kosatka.Media.

Так, зниження переробки, ймовірно, спричинить і зниження видобутку нафти, оскільки експорт останньої також стикається з бойкотом із боку західних компаній та трейдерів. За оцінкою Argus, видобуток нафти (без конденсату) у рф може знизитися вже у квітні на 16% порівняно з березнем, до 8,8 млн барелів на добу.

Як зазначається, хоча прямих санкцій на купівлю енергоресурсів у рф немає, багато покупців та судновласників вважали токсичною сировину з росії. У низці відмов останнім стала заява TotalEnergies від 22 березня, яка вже припинила спотові закупівлі нафти й тепер збирається завершити всі контракти з нафти та нафтопродуктів із рф до кінця року.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Власники групи компаній “Агромарс” ухиляються від сплати боргів

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога