Російський Сбербанк хоче здати ліцензію та згорнути діяльність в Україні

22 жовтня 2021, 13:03Новини363

Этот материал также доступен на русском

Процес ліквідації Сбербанку в Україні гальмує нещодавній арешт в РФ ряду співробітників банку, серед яких віце-президентка Марина Ракова. Саме вона повинна була займатися цим питанням.

  • Посилання скопійованоlink copied

Дочірня структура російського Сбербанку може здати банківську ліцензію та припинити діяльність в Україні, – повідомляє Мінфін з посиланням на РБК-Україна.

За даними видання, найближчим часом повинні були відбутися збори акціонерів українського Сбербанку, де б мали розглядати питання згортання банківської діяльності без припинення юридичної особи.

Процес ліквідації Сбербанку в Україні гальмує нещодавній арешт в РФ ряду співробітників банку, серед яких віце-президентка Марина Ракова. Саме вона повинна була займатися цим питанням.

З української сторони процес курирує екс-глава СБУ Валерій Хорошковський, якого ЗМІ пов’язують з банком з 2018 року.

«Після врегулювання питання з погашенням боргу від Укрзалізниці у акціонерів Сбербанку залишалося кілька головних завдань — вивести обумовлену суму коштів з України не дивлячись на санкції та припинити діяльність без істотних репутаційних втрат» — пише видання.

Через арешт ряду керівників вищої ланки Сбербанку питання може бути знято з порядку денного й перенесено на невизначений час.

Нагадаємо, що нещодавно Сбербанк в суді програв Ощадбанку право на торгову марку в Україні й російський державний банк вже давно збирається піти з України, оскільки Рада національної безпеки та оборони України ще в 2017 році запровадила санкції проти російських банків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро