Проекти та інновації

ПриватБанк запустив біометричну оплату покупок в мережі магазинів JYSK

4 червня 2021, 12:16Новини243

Этот материал также доступен на русском

FacePay24 використовує одну з провідних у світі систем автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів.

  • Посилання скопійованоlink copied

ПриватБанк запустив біометричну оплату покупок FacePay24 по всій українській мережі компанії “ЮСК-Україна”, яка є представником мережі супермаркетів товарів для дому JYSK (Данія).

Про це йдеться в повідомленні банку, – передають Українські Новини.

“ПриватБанк встановив в магазинах мережі біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, і сьогодні оплата особою доступна у всіх 75 торгових точках мережі по всій країні”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що для використання сервісу “оплати обличчям” необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Приват24 і активувати оплату FacePay24.

Потім, слідуючи підказкою програми, потрібно зробити три селфі з різних ракурсів і прив’язати до свого обличчя обрану банківську карту.

Щоб здійснити оплату в POS-терміналах, потрібно після введення суми на терміналі вибрати оплату особою, подивитися у фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку “оплатити”. Після підтвердження операції пін-кодом обраної карти покупка буде оплачена.

Вказується, що FacePay24 використовує одну з провідних у світі систем автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічні і фізичні контролі, шифрування даних при зберіганні і передачі.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму