Зверніть увагу

Під час війни виконавча служба не чіпатиме боржників

4 березня 2022, 18:06Новини224

Этот материал также доступен на русском

Міністерство хоче дозволити боржникам-фізичним особам здійснювати видаткові операції з рахунків в межах відповідної суми.

  • Посилання скопійованоlink copied

Міністерство юстиції України вживає заходів для полегшення стану українських боржників. Перші листи вже надіслано пенсійному фонду та Нацбанку.

Про це КМУ повідомив на своєму сайті, зазначає Мінфін.

«У зв’язку із військовою агресією Російської Федерації проти України та введеням на території нашої держави воєнного стану Міністерство юстиції вживає всіх можливих засобів для забезпечення життєдіяльності громадян», — йдеться в повідомленні.

Зокрема, Мін‘юст скерував два листи до Пенсійного фонду України (ПФУ) та Національного банку України (НБУ). Міністерство закликало:

  • ПФУ припинити відрахування із пенсій боржників за постановами державних та приватних виконавців;
  • НБУ не враховувати постанови державних та приватних виконавців про арешт коштів при відкритті боржниками нових рахунків.

Як зазначається, міністерство хоче дозволити боржникам-фізичним особам здійснювати видаткові операції з рахунків в межах відповідної суми, без урахування раніше накладеного арешту. Невдовзі буде ухвалено відповідний нормативно-правовий акт.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...