За кордономОгляд ЗМІ

Передоплата репарацій: у Великій Британії підтримали використання заморожених активів рф для відновлення України

8 грудня 2023, 10:12Новини57

Этот материал также доступен на русском

Очільник МЗС Великої Британії Девід Камерон заявив, що є вагомі аргументи на користь використання заморожених російських активів рф як репарацій для відновлення України

  • Посилання скопійованоlink copied

Очільник МЗС Великої Британії Девід Камерон заявив, що є вагомі аргументи на користь використання заморожених російських активів РФ як репарацій для відновлення України, назвавши їх “своєрідною передоплатою”.

Про це повідомляє Sky News.

“Замість того, щоб просто заморожувати кошти, давайте візьмемо ці гроші, витратимо їх на відновлення України, і це буде, якщо хочете, авансовий платіж за репарації, які Росія одного дня повинна буде заплатити за незаконне вторгнення, яке вона здійснила. Я розглянув усі аргументи і поки що не побачив нічого, що переконувало б мене в тому, що це погана ідея “, – заявив Кемерон.

При цьому він закликав політиків у США схвалити новий пакет військової допомоги Україні після того, як республіканці заблокували угоду. “Якщо США проголосують за пакет підтримки України, це дасть величезний поштовх європейським країнам”, – наголосив очільник зовнішньополітичного відомства Великої Британії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?