За кордоном

Оцінка SpaceX майже досягла $74 мільярди, — CNBC

17 лютого 2021, 18:19Новини169

Компанія минулого тижня завершила черговий раунд залучення коштів обсягом $850 млн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія SpaceX Ілона Маска минулого тижня завершила черговий раунд залучення коштів обсягом $850 млн, пише CNBC. Оцінка компанії виросла приблизно до $74 млрд — майже на 60% проти установленої після минулого інвестиційного раунду в серпні, коли компанію оцінили у $46 млрд, зазначає Investory News.

Як зазначається, SpaceX залучила кошти, виходячи з оцінки у $419,99 за акцію. У 2018 році Маск написав у Twitter, що готовий вивести з біржі виробника електромобілів Tesla за ціною у $420 за акцію. Через ці твіти на мільярдера подала в суд Комісія з цінних паперів і бірж США, яка вважала, що Маск «ввів інвесторів в оману». У підсумку він пішов з поста голови ради директорів Tesla і виплатив $20 млн штрафу.

Так, попит на акції SpaceX виявився «божевільним», а обсяг попиту склав близько $6 млрд у формі пропозицій, отриманих компанією за три тижні. Люди зі SpaceX та інвестори компанії змогли продати акції ще на $750 млн в рамках другої операції, зазначило одне з джерел каналу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.