За кордоном

Нікаб замість Burberry. Через безвихідь російські ТЦ відкриватимуть магазини іранських брендів

12 квітня 2022, 14:00Новини509

Співпраця з іранцями розпочнеться із запуску 30 торгових точок

  • Посилання скопійованоlink copied

Певне уявлення про дошкульність санкцій проти московії можна скласти завдяки останньому повідомленню російської ради торгових центрів (РРТЦ).

Виявляється, що підприємці рф зацікавлені ​​у відкритті магазинів іранських брендів одягу для заповнення на ринку ніш, що звільнилися після відходу західних компаній.

“Росія зацікавлена ​​у відкритті готових магазинів іранських виробників, проте в процесі їх виведення в російський роздріб належить вирішити цілу низку питань”, – йдеться в повідомленні.

Співпрацю з іранськими виробниками передбачається розпочати із запуску не менше 30 торгових точок по росії або включення іранських брендів до асортименту існуючих мереж одягу та взуття, зазначив засновник та керуючий директор РРТЦ Олег Войцеховський. “Розкручених брендів, відомих у росії, в Ірані немає, тому потрібно також інвестувати гроші та час у створення бренду, маркетингову підтримку товару “, – наводяться у повідомленні його слова.

Крім того, для визначення ціни товару важливо вирішити питання з логістикою – найкращим варіантом є “повільні” маршрути, які займатимуть більше часу, але коштуватимуть дешевше. “Поки що питання логістики та сертифікації однозначно не вирішені, немає впевненості в тому, що виробники зможуть зі своїм товаром потрапити за вартістю у звичні російському покупцеві цінові інтервали”, – зазначили в РРТЦ.

Й справді, московським модницям хочеться як і раніше скуповувати шарфи від Burberry. Але ніт, доведеться вдягати нікаби.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро