НБУ посилить вимоги до безпеки онлайн-банкінгу

11 серпня 2021, 16:28Новини385

Этот материал также доступен на русском

НБУ розробляє методичні рекомендації з посилення безпеки операцій в онлайн-банкінгу, онлайн-операцій із використанням карток, мобільних застосунків та чатботів у месенджерах.

  • Посилання скопійованоlink copied

Національний банк України розробляє методичні рекомендації з посилення безпеки операцій в онлайн-банкінгу, онлайн-операцій із використанням карток, мобільних застосунків та чатботів у месенджерах.

Про це під час брифінгу в Укрінформі заявив заступник голови НБУ Олексій Шабан, зазначає FinClub.

Так, він зазначив, що інформація, вказана на платіжних картках, досить часто використовується зловмисниками в шахрайських схемах.

“Щоб громадяни були впевнені в тому, що їх банк доволі захищений від шахрайських атак, ми розробляємо і скоро опублікуємо методичні рекомендації для банків з безпеки та моніторингу операцій, в тому числі з використанням платіжних карток, побудови мобільних застосунків, інтернет-банкінгу та чатботів”, – розповів Шабан.

Він додав, що рекомендації будуть базуватися на принципах побудови та організації кібербезпеки. Зокрема, вони міститимуть вимоги до мобільних застосунків, механізми запобігання використання втрачених даних, заходи з відновлення доступу до застосунку (акаунту), вимоги до процедури зміни фінансового номера та вимоги до захисту операцій із платіжними картками.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НБУ

Статті • Влада i люди
Якщо намагатися пришвидшити темпи економічного зростання нацбанківськими інструментами, ми отримаємо або інфляцію, або бульбашки на фінансових ринках

НБУ

Статті • Влада i люди
Чи можна збільшити обсяги іпотечного кредитування без навантаження на державний бюджет?

НБУ

Статті • Влада i люди
Набувши популярності серед молоді, кешбек як інструмент підвищення лояльності невдовзі може зникнути з українського фінансового ринку

НБУ

Статті • Влада i люди
Чому державні банки готові підтримувати програму

НБУ

Статті • Влада i люди
1 липня минув рік, як Національний банк став регулятором для небанківських фінансових установ

Законодавство

Статті • Влада i люди
Законопроєкт «Про кредитні спілки», зареєстрований під № 5125, 1 червня 2021 року був розглянутий Верховною Радою України у першому читанні та прийнятий за основу