За кордоном

Назад в СРСР: путін вимагає відновити сталінські паради на Красній площі

20 жовтня 2023, 11:15Новини150

Этот материал также доступен на русском

Перший спортпарад на Красній площі відбувся 1919 року, а з 1931 року такі заходи стали щорічними. Тисячі юнаків і дівчат проходили вздовж кремлівських стін, демонструючи щасливі обличчя на кінокамери

  • Посилання скопійованоlink copied

Президент рф путін заявив, що не менше 70% росіян мають займатися спортом, тому на Красній площі у Москві слід відродити проведення спортивних парадів і “маршів фізкультурників” часів Йосипа Сталіна.

Про це, як пишуть російські ЗМІ, на міжнародному форумі “росія – спортивна держава” у Пермі заявив кремлівський диктатор, – передає Прямий.

З пропозицією повернутися до практики “маршів фізкультурників”, які регулярно проходили під стінами Кремля за часів Сталіна та припинилися після смерті диктатора, до путіна звернувся голова Міжнародної асоціації боксу (IBA) Умар Кремльов.

Президент країни-агресора, як повідомляє російських “Інтерфакс”, ідею назвав “хорошою” та схвалив. Він також зазначив, що розвиток спорту є безперечним пріоритетом для Росії. “Наше завдання – залучити до систематичних занять спортом до 2030 року 70% російських громадян, тобто зробити спорт нормою життя для 93 мільйонів людей”, – вважає Путін.

Слід зазначити, що перший спортивний парад на Красній площі відбувся 1919 року, а з 1931 року такі заходи стали щорічними. Тисячі юнаків і дівчат проходили вздовж кремлівських стін, демонструючи щасливі обличчя на камери кінохроніки і тримаючи в руках портрети радянських вождів. Останній парад фізкультурників відбувся 1954 року – через рік після смерті Сталіна.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?