Проблемні борги

На Закарпатті проблемна заборгованість: що відомо

6 липня 2021, 15:37Новини348

Заборгованість із зарплати станом на тепер становить 11 758,6 тис. грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

На Закарпатті детально проаналізовано поточну ситуацію зі станом погашення роботодавцями боргів перед працівниками, зазначає Новини Закарпаття.

Так, про цю ділянку роботи влади вели мову на онлайн-засіданні членів обласної комісії з питань погашення заборгованості із виплати зарплат, пенсій, стипендій, інших соцвиплат і податкового боргу із керівниками РДА та міськвиконкомів.

«Невиплата зарплати безпосередньо впливає на фінансове становище населення. Рівень життя працівників та їхніх родин залежить не тільки від рівня оплати праці, а й від механізму її виплати, саме тому ці питання перебувають під постійним контролем керівництва ОДА», — зазначив заступник голови ОДА Іштван Петрушка.

На засіданні також було розглянуто питання дотримання норм трудового законодавства та вжиті заходи щодо своєчасної виплати зарплати працівникам проблемних підприємств, заслухали їхніх керівників. Також з’ясовано, що заборгованість із зарплати станом на тепер становить 11 758,6 тис. грн, що порівняно з попереднім місяцем більше на 1942,9 тис. грн.

Водночас частково погашена заборгованість на деяких економічно активних підприємствах, однак нинішня ситуація не задовольняє ні робітників, ні владу. Тому керівників підприємств-боржників було попереджено, що щодо них буде вжито суворих заходів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Заява про призупинення сплати грошового зобов’язання підписується позичальником власноручно або шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Найкраща стратегія для боржників – це залишатися на зв'язку зі своїми кредиторами

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Закон звільняє позичальників лише від сплати штрафів та інших платежів, що нараховані за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Особливо гостро питання доцільності банкрутства фізичних осіб постає в умовах дії в Україні воєнного стану

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Під обмеженя підпадають усі споживчі кредити