Проблемні борги

На Прикарпатті вчителі тимчасово призупинили страйк: заборгованість поки не виплатили

9 вересня 2021, 17:12Новини473

Этот материал также доступен на русском

У Долинській об’єднаній територіальній громаді на Івано-Франківщині вчителі тимчасово призупинили страйк через невиплату заробітної плати.

  • Посилання скопійованоlink copied

У Долинській об’єднаній територіальній громаді на Івано-Франківщині вчителі тимчасово призупинили страйк через невиплату заробітної плати. Про це в коментарі Радіо Свобода заявив голова профспілок Долинської ОТГ Іван Мельник.

«Страйк зупинений, тому що відбулася нарада в облдержадміністрації. Було досягнуто усної домовленості про виплату боргів до 20 вересня спільними зусиллями облдержадміністрації та адміністрації міської ради. Зараз заборгованість складає понад 16 мільйонів», – розповів Мельник.

Голова профспілок додав, що у разі невиплати коштів вчителі знову вийдуть на страйк.

Так, заступниця міського голови Долини Алла Шевченко розповіла, що міська рада подала позов до Кабміну, Міністерства освіти і науки України та Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

«Грошей нам наразі не додали. Як заборгованість була за серпень, так у нас є понад 16 мільйонів. Що стосується позову – три години розглядали, з’ясовували всі обставини. Кабінет міністрів не може пояснити, чому були застосовані коефіцієнти у формулі, які на той момент не були чинними. Суддя зробив перерву до 21 вересня», – заявила Шевченко.

У міській раді зазначили, що державні органи вчасно не подали та не прорахували необхідний обсяг освітньої субвенції, таким чином держава не виконала своїх зобов’язань перед освітянами. У міській раді стверджують, що це призвело до недоотримання Долинською міською радою понад 35 мільйонів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Заява про призупинення сплати грошового зобов’язання підписується позичальником власноручно або шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Найкраща стратегія для боржників – це залишатися на зв'язку зі своїми кредиторами

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Закон звільняє позичальників лише від сплати штрафів та інших платежів, що нараховані за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Особливо гостро питання доцільності банкрутства фізичних осіб постає в умовах дії в Україні воєнного стану

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Під обмеженя підпадають усі споживчі кредити