На понад 195 млрд грн великий бізнес поповнив держскарбницю

10 листопада 2021, 13:27Новини131

Этот материал также доступен на русском

Доля платежів від великого бізнесу, що обслуговується  Міжрегіональним управлінням, за результатами 10 місяців 2021 року склала 31,2 відсотка від податкових платежів державного бюджету по Україні.

  • Посилання скопійованоlink copied

Платники податків Центрального управління протягом січня-жовтня 2021 року забезпечили збір платежів до держбюджету в розмірі 195,2 млрд грн. Про це повідомив начальник Центрального міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Микола Чмерук.

За його словами, податкові платежі від платників управління зросли на 20,2 млрд грн або 13,4 % у порівнянні з минулорічними показниками.

У розрізі основних податків до державного бюджету надійшло податку на додану вартість 91,5 млрд грн, податку на прибуток – 36,6 млрд грн та акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів – 19,6 млрд гривень.

«Відмічається зростання надходжень до бюджету в порівнянні з січнем-жовтнем 2020 року по податку на додану вартість – на 16,3 млрд грн, або на 21,7 %, акцизному податку з вироблених товарів – на 2,2 млрд грн, або на 12,6% та акцизному податку з ввезених товарів – на 2,6 млрд грн, або в 3,2 рази більше», – зазначив Микола Чмерук.

Доля платежів від великого бізнесу, що обслуговується Міжрегіональним управлінням, за результатами 10 місяців 2021 року склала 31,2 відсотка від податкових платежів державного бюджету по Україні. В тому числі податок на прибуток – 33,2 %, податок на додану вартість – 36,2 %, акцизний податок – 29,6 відсотків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро