Мінстратегпром: У США відкрили представництво АТ “Укроборонпром”

10 липня 2024, 10:12Новини35

Этот материал также доступен на русском

Представництво займатиметься пошуком інвестиційних можливостей та потенційних військово-технічних партнерів у США. Один з пріоритетів – це новітні військові технології

  • Посилання скопійованоlink copied

9 липня у Вашингтоні відкрилось перше іноземне представництво АТ “Укроборонпром”. Основна його задача – посилення співпраці між Україною та Сполученими Штатами Америки у галузі оборонної промисловості. Зокрема, йдеться про взаємодію з місцевим бізнесом та експертними організаціями, про співпрацю з державними органами й оборонними організаціями, та підтримку проектів підприємств Укроборонпрому в США та країнах-партнерах.

“Ми вдячні американським партнерам за підтримку і вважаємо, що робота представництва є важливим кроком для зміцнення нашої співпраці. Наразі українські компанії вже мають ряд принципових домовленостей з американськими колегами. Наявність представництва Укроборонпрому в США дозволить пришвидшити їх реалізацію та посилити інтеграцію української оборонки до оборонно-промислової бази НАТО”, – сказав Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.

Під час відкриття були присутні команди Мінстратегпрому, Укроборонпрому, а також представники державних органів США.

Представництво займатиметься пошуком інвестиційних можливостей та потенційних військово-технічних партнерів у США. Один з пріоритетів – це новітні військові технології, їх пошук та ефективне впровадження. Також – забезпечення взаємодії між українськими та іноземними командами для управління спільними підприємствами.

«Ми зацікавлені у поглибленні співпраці з американськими зброярами, яка сприяє трансферу технологій, розвитку спільних проектів і залученню інвестицій. Це можуть бути напрямки боєприпасів, систем протиповітряної та протиракетної оборони, РЕБ тощо. Нам є що запропонувати заокеанським колегам, адже українські фахівці мають унікальний та успішний досвід виробництва та відновлення озброєнь і військової техніки, набутий під час повномасштабної війни з російськими загарбниками», – розповів Генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?